Acun Ilıcalı ‘Hiç beklemiyordum’ diyerek açıkladı. Survivor’da şok

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada Mavi Takım’da yaşanan bir sorundan bahsetti: “Mavi Takımda başka bir sorunumuz daha var, o da Ogeday.” Ogeday ile ilgili ayrıntılar, acil durum konseyinde ortaya çıktı.

İşte Survivor All Star’da yaşanan bu önemli olay…

Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre Ogeday, Survivor’da son zamanlarda mental olarak zorlanmaya başlamış. Durumun giderek ağırlaştığını ve şu anda takımın bir parçası olmadığını belirtti.

“Survivor’ın dünyanın en zor yarışması olduğunu söylüyorduk. Hem fiziksel hem de performans açısından zorlayıcı bir tarafı var. Ancak mental olarak güçlü kalmak da çok önemli. Peki ya Ogeday bu sınavı geçebildi mi? Bunu konuşacağız.”

Poyraz, “Herkes sabah uyandığında çok farklı bir Ogeday ile karşılaştı. Onun güçlü bir karaktere sahip olduğunu biliyorum ve umarım en kısa sürede toparlanır” dedi.

Yasin, Ogeday hakkında şunları söyledi:

“En son adaya giderken Ogeday’ın eşofmanını giydiğini ve ayakkabılarını bağladığını gördüm. ‘Ne yapıyorsun? Düşündüğüm şeyi yapıyorsan sakın ha’ dedim. O da ‘Eğer beni durdurmasaydın, kaçacaktım. Artık dayanamıyorum. Psikolojik olarak çok yıpranıyorum. Survivor’a devam edersem kendimi toparlayamamaktan korkuyorum. Eğer bir gün bırakıp gidersem, lütfen bana kızmayın. Hepinizi çok seviyorum’ dedi. Ogeday ile son konuşmamızda gözleri dolmuştu.”

Acun Ilıcalı, geçmişte benzer durumlar yaşayan Sahra, Cemal Can ve Nisa’yı hatırlatarak şunları söyledi:

“Ogeday kendi hakkında endişeler duyuyorsa Survivor’ı terk edebilir. Sahra bu sene benzer bir durum yaşadı. Ogeday ile konuşacağız ve göreceğiz. Ancak ciddi bir tehlike var mı? Evet!”

Hakan Hatipoğlu, Acun Ilıcalı’nın sözlerine ek olarak, “90 gün burada kalan Ogeday, mayıs ortasına kadar belki de düello yapmayacak. ‘Bu garantili durum onu zorluyor olabilir mi?’ diye düşündüm. Ancak arkadaşlarım farklı düşünüyor” dedi.

Furkan, Ogeday’ın iyi bir yarışmacı olduğunu vurgulayıp “Senden ricamız Ogeday’ı gerçekten buraya getir ağabey” ifadesini kullandı.

Acun Ilıcalı ise “Şaşkın mıyım? Evet. Bekliyor muydum? Hiç beklemiyordum. Ama işte Survivor’da yaşıyoruz böyle şeyler” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x