BCC Catering, Manisa merkez mutfağıyla sanayi bölgelerinde büyüyor

  Türkiye’nin 33 farklı şehrinde, 110 üretim tesisiyle hizmet veren BCC Catering, 7’nci merkez mutfağını Manisa’da açtı. BCC Catering Genel Müdürü Vedat Uluğ, ülkemizin gelişmiş sanayi bölgeleri arasında yer alan Manisa ve çevresine daha hızlı ve etkin hizmet sunma amacıyla bölgede bir merkez mutfak oluşturduklarını belirterek, “İlk altı ayın sonunda Manisa mutfağımızda yüzde 80 doluluk hedefliyoruz” dedi.

Toplu yemek sektöründe, eğitimli uzman kadrosuyla, kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler sunan BCC Catering, Manisa’da merkez mutfağıyla faaliyete başladı. Ankara Başkent OSB Mutfak, Ankara Marmara Mutfak, Adana Mutfak, İzmir Çiğli Mutfak, Esenyurt Mutfak ve İstanbul’da yeni açmış olduğu Yenikapı Mutfak olmak üzere 6 merkez mutfağı bulunan BCC Catering, 7. mutfağını Manisa’da açarak taşıma ve yerinde üretim yemek hizmetleri ağını genişletti. 

Türkiye’nin 33 şehrinde, 7 merkez mutfak ve 110 yerinde üretim merkezine sahip olan BCC Catering, Türkiye genelinde Avrupa Standartlarında yemek hizmeti sunuyor. Yerinde yemek hizmeti, taşıma yemek hizmeti, özel hastane ve şehir hastaneleri yemek hizmetlerinde uzmanlaşan BCC Catering; yiyecek ve servis organizasyonunda deneyimli aşçıları, gıda mühendisleri ve diyetisyenlerinin uzmanlığıyla sağlıklı ve kaliteli yemekler üretiyor.  

2 binin üzerinde çalışanı, 236 güncel müşteri sayısı ile ortalama günlük 120 bin kuver yemek üreten BCC Catering, yerinde üretim hizmeti ile okullar, hastaneler, fabrikalar, sanayi kuruluşları, üniversiteler, şantiyeler, yaşlı bakımevleri olmak üzere büyük gruplara ve topluluklara yemek hizmeti sunuyor. BCC Catering, altı ayın sonunda Manisa mutfağında yüzde 80 doluluk hedefliyor.

“Sanayi bölgelerine odaklanacağız”

BCC Catering Genel Müdürü Vedat Uluğ, neden Manisa bölgesinde yeni bir mutfak oluşturduklarını şu sözlerle açıkladı: “Manisa bölgesi; sanayi açısından ülkemizin en gelişmiş ve zengin lokasyonları arasında yer alıyor. Manisa ilinde hizmet verdiğimiz müşterilerimize İzmir’den çözüm üretiyorduk. Müşterilerimizin taşıma yemek taleplerini operasyonel açıdan daha hızlı ve kolay sağlamak adına merkezi bir mutfak oluşturma kararı aldık. Ocak ayında Yunus Emre Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi’nde açılışımızı yaptık. Operasyonumuzu Manisa Sanayi ve Organize Sanayi bölgelerinde konumlandıracağız. Tam kapasite ile yaklaşık 90 kişilik bir istihdam sağlıyoruz.  Amacımız bu bölgeye de kaliteli hizmet vermek ve yerinde projelerimizle Manisa ilimizde varlığımızı daha çok artırmaktır.

“BCC’nin hizmet kalitesini Manisa bölgesinde duyurmak istiyoruz”

2024 yılı hedeflerini de paylaşan Uluğ, konuşmasına şöyle devam etti: “Öncelikle ana hedefimiz Manisa bölgesinde kalitesi ile tercih edilen bir şirket olmak. BCC’yi ve hizmet kalitesini bu bölgede duyurmak. İlk altı ayın sonunda Manisa mutfağımızda yüzde 80 doluluk hedefi planlıyoruz. Manisa’da açılan merkezi mutfakla birlikte potansiyeli olan bölgelerde yapılanmaya devam ediyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x